Zespół

Anna Kot

Lekarz dentysta

Piękny i zdrowy uśmiech to cel, który pomagam osiągnąć moim Pacjentom.

Ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2009r. Z wyróżniającym wynikiem zdałam Lekarsko – Dentystyczny Egzamin Państwowy, a staż podyplomowy odbyłam w Centrum Stomatologii Miejskiej Krowodrza w Krakowie pod okiem i we współpracy z wybitnymi specjalistami.

W 2010r podjęłam pracę w klinice ortodontycznej w Jaśle, swój rozwój zawodowy skupiając na zagadnieniach z dziedziny stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz z protetyki. Od ukończenia studiów stale aktualizuję swoją wiedzę i poszerzam kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych. Jednocześnie w mojej praktyce szeroko rozwijam zakres usług z gatunku profilaktyki stomatologicznej.

Od 2014r jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Największą radość w pracy sprawia mi spełnianie oczekiwań moich Pacjentów, a największą satysfakcję, że mogę dokonywać tego wykorzystując zarówno zaawansowane technologie, jak również tradycyjne, sprawdzone metody.

 

Joanna Pietrzkiewicz

Lekarz dentysta

Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu  Jagiellońskiego, Oddział Stomatologii w Krakowie w roku 2000. Pierwsze kroki stawiała w latach 2001-2006  w NZOZ „Langmed” w Krośnie.

Od 2006 prowadzę własną praktykę  dentystyczną „jo-dent” w Korczynie (k. Krosna).  Bliższe informacje znajdują się na stronie internetowej www.jo-dent.pl . Od zakończenia studiów uczestniczy w szeregu szkoleń z zakresu ortodoncji, gdyż jest to jej pasja.

Uczestniczyła w kilkudziesięciu kursach, które były prowadzone przez polskich i zagranicznych wykładowców praktyków. Dzięki zdobytej wiedzy i kilkuletniemu doświadczeniu w pracy w dziedzinie ortodoncji może zaoferować pacjentom usługi na najwyższym poziomie.

 

Agata Szudy – Wickowska

Lekarz dentysta

W roku 2013 ukończyłam studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Staż podyplomowy i pierwsze lata praktyki zawodowej spędziłam we Wrocławiu, ucząc się i pracując wspólnie ze specjalistami zajmującymi się kompleksowym leczeniem implanto-protetycznym, będąc odpowiedzialną za endodontyczne przygotowanie pacjenta.

Równolegle pracowałam w klinice stomatologii dziecięcej, co dało mi duże doświadczenie w leczeniu zachowawczo-endodontycznym młodzieży i dzieci.

Przez cały okres swojej zawodowej działalności poszerzam wiedzę z zakresu nowoczesnej endodoncji- mojej zawodowej pasji. Na co dzień nie wyobrażam sobie pracy bez powiększenia (lupa, mikroskop). Bazując na założeniu, że “dobry fundament to podstawa”, starannie i dokładnie przeprowadzam każdy etap leczenia tak, aby późniejsza odbudowa zachowawcza i protetyczna była trwała i funkcjonalna.

Nieustannie poprawiam swój warsztat, uczestnicząc w szkoleniach i kursach praktycznych, głównie z zakresu endodoncji i protetyki.

Ukończyłam IV stopniowy cykl szkoleń “Nowoczesna endodoncja z zastosowaniem mikroskopu”.

Jestem w trakcie Curriculum Endodontycznego PTE.

Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego
 

Piotr Łącki

Lekarz dentysta, Implantolog

W roku 2009 ukończył Wydział Lekarski Oddział Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kliniczny staż podyplomowy odbył w Miejskim Centrum stomatologicznym w Krakowie co dało mu odpowiednie przygotowanie do mierzenia się z problemami stomatologicznymi w szerokim zakresie. Dr Łącki uczestniczył w licznych konferencjach naukowych oraz kursach naukowo-szkoleniowych z zakresu chirurgii, protetyki stomatologicznej oraz implantologii. Opublikował pracę pt: „ Rekonstrukcja okluzji przy zastosowaniu stałych uzupełnień protetycznych wspartych na wszczepach zębowych w renomowanym czasopiśmie medycznym Medycyna Praktyczna.

W roku 2012 rozpoczął podyplomowe 4-letnie studia specjalizacyjne na Uniwersyteckiej Klinice stomatologicznej w Krakowie na Oddziale Protetyki stomatologicznej. Dzięki pracy na klinice i możliwości konsultowania trudnych przypadków w gronie bardziej doświadczonych i utytułowanych lekarzy jest solidnie przygotowany do radzenia sobie z najtrudniejszymi przypadkami stomatologicznymi. Nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach naukowo-szkoleniowych, tak aby mógł sprostać oczekiwaniom swoich najbardziej wymagających pacjentów. Kurs specjalizacyjny z zakresu Protetyki stomatologicznej zakończył w 2016 roku.

W 2015 roku ukończył Curriculum Implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, DGOI i ICOI.

W latach 2014-2016 pracował w Klinice stomatologicznej „Dentestetica” w Krakowie wykonując samodzielnie rozległe rekonstrukcje protetyczne głównie wsparte na wszczepach śródkostnych (implanty), ale również te konwencjonalne u najbardziej wymagających pacjentów ze Skandynawii oraz Wielkiej Brytanii.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz ICOI, DGOI. New York University College of Dentistry (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie (DGOI).

Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Od 2010 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczno-implantologiczną w Krakowie.

Od 2016 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczno-implantologiczną w Jaśle.

 

Magdalena Sołtys

Asystentka i higienistka stomatologiczna

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi, jak również absolwentką Niepublicznej Szkoły Policealnej na kierunku asystentka i higienista stomatologiczna oraz Medyczno – Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle na kierunku technik sterylizacji medycznej. Od ukończenia szkoły w 2014 roku nieprzerwanie pracuje w zawodzie.

Z placówką Dental Clinic związana jest od 2017 roku gdzie pracuje na stanowisku asystentki i higienistki stomatologicznej. Asystuje przy stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii, protetyce i implantologii.

Chętnie podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczyła w licznych kursach z zakresu profilaktyki jak i wybielania. Lubiana przez pacjentów, chętnie służy im pomocą. W pracy z lekarzem ceni zgraną współpracę oraz dobro pacjenta.

Wolny czas spędza na wycieczkach w góry. Prywatnie miłośniczka psów.

 

Lilianna Skwarcan

Asystentka i higienistka stomatologiczna

Absolwentka Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle na kierunku higienistka stomatologiczna.

W Dental Clinic asystuje przy zabiegach z dziedziny stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz protetyki. Jako higienistka stomatologiczna wykonuje również zabiegi higienizacyjne. Bardzo ważna jest dla niej komunikacja z pacjentem i wyjście naprzeciw jego oczekiwaniom.

W swojej pracy największą uwagę przywiązuje do komfortu pacjenta i lekarza dentysty, tak aby każda wizyta przebiegała sprawnie.

 

Agnieszka Urbanek

Higienistka stomatologiczna

Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, oraz Niepublicznej Szkoły Policealnej na kierunku higienistka stomatologiczna.

Od ukończenia szkoły w 2015r. pracuje w zawodzie. Z placówką Dental Clinic związana jest od 2018 gdzie pracuje na stanowisku higienistka stomatologiczna.

Chętnie niesie pomoc, potrafi troszczyć się o pacjentów i zależy jej na tym, aby dzięki jej postawie czuli się jeszcze lepiej.

Zainteresowania: świnki morskie, taniec egzotyczny