Zespół

Anna Kot

Lekarz dentysta

Piękny i zdrowy uśmiech to cel, który pomagam osiągnąć moim Pacjentom.

Ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2009r. Z wyróżniającym wynikiem zdałam Lekarsko – Dentystyczny Egzamin Państwowy, a staż podyplomowy odbyłam w Centrum Stomatologii Miejskiej Krowodrza w Krakowie pod okiem i we współpracy z wybitnymi specjalistami.

W 2010r podjęłam pracę w klinice ortodontycznej w Jaśle, swój rozwój zawodowy skupiając na zagadnieniach z dziedziny stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz z protetyki. Od ukończenia studiów stale aktualizuję swoją wiedzę i poszerzam kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych. Jednocześnie w mojej praktyce szeroko rozwijam zakres usług z gatunku profilaktyki stomatologicznej.

Od 2014r jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Największą radość w pracy sprawia mi spełnianie oczekiwań moich Pacjentów, a największą satysfakcję, że mogę dokonywać tego wykorzystując zarówno zaawansowane technologie, jak również tradycyjne, sprawdzone metody.

 

Agata Szudy – Wickowska

Lekarz dentysta

W roku 2013 ukończyłam studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Staż podyplomowy i pierwsze lata praktyki zawodowej spędziłam we Wrocławiu, ucząc się i pracując wspólnie ze specjalistami zajmującymi się kompleksowym leczeniem implanto-protetycznym, będąc odpowiedzialną za endodontyczne przygotowanie pacjenta.

Równolegle pracowałam w klinice stomatologii dziecięcej, co dało mi duże doświadczenie w leczeniu zachowawczo-endodontycznym młodzieży i dzieci.

Przez cały okres swojej zawodowej działalności poszerzam wiedzę z zakresu nowoczesnej endodoncji- mojej zawodowej pasji. Na co dzień nie wyobrażam sobie pracy bez powiększenia (lupa, mikroskop). Bazując na założeniu, że “dobry fundament to podstawa”, starannie i dokładnie przeprowadzam każdy etap leczenia tak, aby późniejsza odbudowa zachowawcza i protetyczna była trwała i funkcjonalna.

Nieustannie poprawiam swój warsztat, uczestnicząc w szkoleniach i kursach praktycznych, głównie z zakresu endodoncji i protetyki.

Ukończyłam IV stopniowy cykl szkoleń “Nowoczesna endodoncja z zastosowaniem mikroskopu”.

Jestem w trakcie Curriculum Endodontycznego PTE.

Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego

 

Oliwia Kabaj-Strugała

Lekarz dentysta

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od początku studiów jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Stale podnoszę swoje kompetencje zawodowe, uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach. Ukończyłam m.in. III-stopnie Endoakademii oraz liczne kursy z odbudowy zębów w odcinkach przednim i bocznym.

Zajmuję się leczeniem zachowawczym, stomatologią dziecięcą i leczeniem endodontycznym. Każdy pacjent jest dla mnie motywacją do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań i podążania za najnowszymi metodami leczenia. Zabiegi wykonuję w powiększeniu za pomocą lup stomatologicznych lub mikroskopu. Tworzę przyjazną atmosferę w gabinecie, aby pacjenci czuli się swobodnie i komfortowo na fotelu dentystycznym.

Z dużą dozą empatii podchodzę do leczenia naszych najmłodszych pacjentów i staram się pomóc im w pokonaniu strachu przed wizytą stomatologiczną. Praca daje mi dużo satysfakcji, zwłaszcza gdy widzę uśmiech i wdzięczność na twarzach pacjentów.

Prywatnie jestem miłośniczką podróży oraz rywalizacji na korcie do squasha.

 

Piotr Łącki

Lekarz dentysta, Implantolog

W roku 2009 ukończył Wydział Lekarski Oddział Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kliniczny staż podyplomowy odbył w Miejskim Centrum stomatologicznym w Krakowie co dało mu odpowiednie przygotowanie do mierzenia się z problemami stomatologicznymi w szerokim zakresie. Dr Łącki uczestniczył w licznych konferencjach naukowych oraz kursach naukowo-szkoleniowych z zakresu chirurgii, protetyki stomatologicznej oraz implantologii. Opublikował pracę pt: „ Rekonstrukcja okluzji przy zastosowaniu stałych uzupełnień protetycznych wspartych na wszczepach zębowych w renomowanym czasopiśmie medycznym Medycyna Praktyczna.

W roku 2012 rozpoczął podyplomowe 4-letnie studia specjalizacyjne na Uniwersyteckiej Klinice stomatologicznej w Krakowie na Oddziale Protetyki stomatologicznej. Dzięki pracy na klinice i możliwości konsultowania trudnych przypadków w gronie bardziej doświadczonych i utytułowanych lekarzy jest solidnie przygotowany do radzenia sobie z najtrudniejszymi przypadkami stomatologicznymi. Nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach naukowo-szkoleniowych, tak aby mógł sprostać oczekiwaniom swoich najbardziej wymagających pacjentów. Kurs specjalizacyjny z zakresu Protetyki stomatologicznej zakończył w 2016 roku.

W 2015 roku ukończył Curriculum Implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, DGOI i ICOI.

W latach 2014-2016 pracował w Klinice stomatologicznej „Dentestetica” w Krakowie wykonując samodzielnie rozległe rekonstrukcje protetyczne głównie wsparte na wszczepach śródkostnych (implanty), ale również te konwencjonalne u najbardziej wymagających pacjentów ze Skandynawii oraz Wielkiej Brytanii.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz ICOI, DGOI. New York University College of Dentistry (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie (DGOI).

Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Od 2010 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczno-implantologiczną w Krakowie.

Od 2016 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczno-implantologiczną w Jaśle.

 

Krzysztof Szynal

Lekarz dentysta

Jestem absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z Oddziałem Lekarsko-dentystycznym w Zabrzu. Podczas studiów byłem uczestnikiem wszystkich zjazdów Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, podczas których uczestniczyłem w wielu sesjach wykładowych i kursach praktycznych.

Cechują mnie wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, wzbudzanie zaufania, wysoka samodyscyplina, wysokie ambicje, ciągła potrzeba rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji oraz nastawienie na wyniki i umiejętność pracy pod presją. Biegle władam językiem angielskim.

Moją pasją poza medycyną jest kulturystyka. Jestem Wicemistrzem Polski w kulturystyce w kategorii Classic Physique z 2019r. co dowodzi mojej znacznej dozie samodyscypliny, a zarazem zaprzecza stereotypowi typowego lekarza-dentysty. Czemukolwiek się nie poświęcam, zawsze robię to na 100 %.

Moim celem zawodowym jest praca w firmie dającej pracownikom możliwość rozwoju i samodzielnego wkładu do przyszłego sukcesu firmy, w której mógłbym wykorzystać moje umiejętności i przyczynić się do realizacji celów.

Swój rozwój w dziedzinie medycyny dostrzegam przede wszystkim w medycynie estetycznej, specjalizacjach z ortodoncji czy chirurgii szczękowo-twarzowej. W lekarsko-dentystycznym egzaminie końcowym uzyskałem wynik równy 82%.

 

Mateusz Szpak

Lekarz dentysta

Ukończyłem studia lekarsko-dentystyczne na Narodowym Uniwersytecie Medycznym w Ivano-Frankivsku. Nostryfikację dyplomu lekarza-dentysty uzyskałem w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Podczas studiów brałem udział w wielu konferancjach naukowych w tym głównie z zakresu radiologii. Staż podyplomowy odbyłem w przychodni ARTMED k.Krosno zajmując się gółwnie chirurgią stomatologiczną.

Swoją wiedzę nieustannie poszerza na licznych kursach i konferencjach naukowych.

Ukończyłem takie kursy z zakresu endodoncji, protetyki, oraz stomatologii zachowawczej miedzy innymi:

– Leczenie kanałowe pod mikroskopem od A do Z (Poziomy od I-III),
– Szlifowanie zębów pod korony i mosty (Poziom od I-II),
– oraz The Styleitaliano Conservative Adventage: The Winner modern Dentistry for everybody (Praga).

Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej oraz nowoczesnej stomatologii odtwórczej.

Somatologia jest dla mnie powołaniem. Pracy jak i pacjentom oddaję się w 100%.

W życiu prywatnem jestem pasjonatem gór, oraz sportów motorowych.

 

Magdalena Sołtys

Asystentka i higienistka stomatologiczna

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi, jak również absolwentką Niepublicznej Szkoły Policealnej na kierunku asystentka i higienista stomatologiczna oraz Medyczno – Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle na kierunku technik sterylizacji medycznej. Od ukończenia szkoły w 2014 roku nieprzerwanie pracuje w zawodzie.

Z placówką Dental Clinic związana jest od 2017 roku gdzie pracuje na stanowisku asystentki i higienistki stomatologicznej. Asystuje przy stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii, protetyce i implantologii.

Chętnie podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczyła w licznych kursach z zakresu profilaktyki jak i wybielania. Lubiana przez pacjentów, chętnie służy im pomocą. W pracy z lekarzem ceni zgraną współpracę oraz dobro pacjenta.

Wolny czas spędza na wycieczkach w góry. Prywatnie miłośniczka psów.

 

Magdalena Stygar

Asystentka i higienistka stomatologiczna.

Jestem absolwentką Medyczno – Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle, na kierunku asystentka i higienistka stomatologiczna.

Czynnie asystuję przy zabiegach endodontycznych jak również przy stomatologii zachowawczej, chirurgii i protetyce.

Nieustannie pogłębiam swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i webinarach związanych z higienizacją jamy ustnej.

Jako higienistka wykonuję zabiegi higienizacyjne.

Wolny czas spędzam na podróżach motocyklowych.

 

Ewelina Gołuch

Asystentka stomatologiczna.

Jestem absolwentką Medyczno – Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle na kierunku asystentka stomatologiczna. W egzaminie końcowym uzyskałam wynik 97%.

Z placówka Dental Clinic związana jestem od 2021 roku gdzie pracuję na stanowisku asystentki stomatologicznej. Asystuje przy stomatologii zachowawczej, chirurgii i protetyce.

Celem, który sobie stawiam jest pogłębianie swojej wiedzy i doskonalenie umiejętności.

Ważne dla mnie jest dobro pacjenta oraz współpraca z całym zespołem stomatologicznym.

 

Lilianna Skwarcan

Asystentka i higienistka stomatologiczna

Absolwentka Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle na kierunku higienistka stomatologiczna.

W Dental Clinic asystuje przy zabiegach z dziedziny stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz protetyki. Jako higienistka stomatologiczna wykonuje również zabiegi higienizacyjne. Bardzo ważna jest dla niej komunikacja z pacjentem i wyjście naprzeciw jego oczekiwaniom.

W swojej pracy największą uwagę przywiązuje do komfortu pacjenta i lekarza dentysty, tak aby każda wizyta przebiegała sprawnie.

 

Joanna Motyka

Higienistka stomatologiczna

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie na kierunku Administracja oraz Niepublicznej Szkoły Policealnej w Jaśle na kierunku higienistka stomatologiczna.

Z Dental Clinic związana jest od 2020r. Obecnie pracuje na stanowisku asystentka i higienistka stomatologiczna. Asystuje przy zabiegach z dziedziny stomatologii zachowawczej, chirurgii oraz protetyki.
Z zaangażowaniem rozwija swoje zainteresowania oraz poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i webinarach.

Satysfakcję przynosi jej praca w zgranym zespole oraz zadowolenie i piękny uśmiech pacjentów.

 

Agnieszka Urbanek

Higienistka, Rejestratorka medyczna

Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, oraz Niepublicznej Szkoły Policealnej na kierunku higienistka stomatologiczna.

Od ukończenia szkoły w 2015r. pracuje w zawodzie. Z placówką Dental Clinic związana jest od 2018 gdzie pracuje na stanowisku higienistka stomatologiczna.

Chętnie niesie pomoc, potrafi troszczyć się o pacjentów i zależy jej na tym, aby dzięki jej postawie czuli się jeszcze lepiej.

Zainteresowania: świnki morskie, taniec egzotyczny